Upravitelj lokacije Cres - Mali Lošinj (m/ž)

Mjesto rada:
Cres - Mali Lošinj
Rok prijave:
20.09.2010.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Rona Trade d.o.o.
Nova cesta 119, 51410 Opatija
e-mail: [email protected]
www.rona.hr

NATJEČAJ ZA RADNA MJESTA

1. upravitelj lokacije Cres – Mali Lošinj
na neodređeno s probnim rokom 6 mjeseci

Tvrtka RONA trade d.o.o. djeluje od 1991. godine i jedna smo od vodećih hrvatskih tvrtki na području cjelovitog upravljanja turističkim apartmanima na području sjevernog Jadrana.

Opis poslova:
Upravitelj lokacije Cres – Mali Lošinj
 cjelogodišnji nadzor objekata (apartmana i odmarališta),
 tekuće i interventno održavanje (u samostalnoj izvedbi i pomoću kooperanata)
 adaptacije (u samostalnoj izvedbi i pomoću kooperanata),
 organizacija i nadzor čišćenja,
 nadzor nad radom recepcijskog kadra i/ili samostalno vođenje recepcije u sezoni,
 upravljanje zgradama.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo;
 najmanje SSS tehničkog smjera te 3-5 godina iskustva na sličnim poslovima, npr. kućni majstor, serviser, majstor obrtnik itd.
 vozačka dozvola B kategorije

Nudimo vam;
- osiguran smještaj i mogućnost sezonskog posla za bračnog druga, mobitel, računalo,
- stimulativan osobni dohodak,
- stabilno i sigurno radno mjesto,
- odlično radno okruženje i međuljudske odnose
Upravitelj lokacije Cres – Mali Lošinj: uključen i automobil

Ako ste ambiciozni, puni radnog elana i želite posao u odličnom radnom okruženju, pridružite se našem mladom i uspješnom timu ljudi.

Kratak životopis slati isključivo u elektronskom obliku na e-mail adresu [email protected] Vaše prijave primamo do 20. rujna 2010.
Više informacija o našoj tvrtki možete naći na www.rona.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine