Trezorski/-a referent/-ica

Mjesto rada:
Zagreb, Split, Varaždin, Osijek, Pula
Rok prijave:
10.01.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kao jedna od najuspješnijih financijskih grupacija, UniCredit raste u istinski međunarodnom okruženju. Poslujemo u 50 zemalja i dajemo priliku za rast i razvoj osobama koji dijele naš entuzijazam prema neprestanoj gradnji na našim lokalnim korijenima i snažnom europskom identitetu.
Svrha posla trezorskog/-e referenta/-ice u Zagrebačkoj banci je osiguravanje ispravnog i nesmetanog obavljanja trezorskog / gotovinskog poslovanja te vođenje operativnih evidencija, zapisnika i izvještaja o izvršenim aktivnostima sukladno internim i eksternim propisima.

Vaš posao uključivat će:
• primanje i kontrolu gotovog novca i ostalih vrijednosti
• isplatu i izdavanje gotovine, ostalih vrijednosti i vrijednosnih pošiljaka uz potvrdu
• vođenje zapisa i evidencije te njihovo izmirivanje s novčanim proračunom
• primanje ulaznog gotovog novca, kontrola prema računima i ostalim dokumentima te priprema za deponiranje
• brojanje i sortiranje gotovine i ostalih vrijednosti
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
• pouzdanost, savjesnost i odgovornost
• predanost, ažurnost i inicijativnost u obavljanju poslova
• kooperativnost i sklonost radu u timu
• prilagodljivost i otvorenost promjenama

Koje uvjete morate zadvoljavati:
• IV. stupanj stručne spreme (SSS), smjer: ekonomija, gimnazija ili drugo relevantno srodno usmjerenje
• završen pripravnički staž u trajanju od 6 mjeseci na poslovima zanimanja ili drugom srodnom području
• osnovno poznavanje MS Office-a i rada na računalu

Detalji prijave:
• Mjesto rada: Zagreb, Split, Varaždin, Osijek, Pula
• Broj otvorenih radnih mjesta: više
• Rok za prijavu: 10.01.2015.
Pozivamo Vas da svoje ponude, zajedno s iscrpnim životopisom, dostavite putem sljedećeg linka
Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave pristigle elektronskim putem.
Za dodatne informacije slobodno nam se obratite na telefon +385 (0) 1 630 5145.
Više o nama saznajte na našim webu stranicama: www.zaba.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro