Trener za postprodajnu organizaciju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vaša budućnost u Porsche Croatiji!
Kompetentna ste, odgovorna i komunikativna osoba koja svojim doprinosom putem školovanja servisnog osoblja naših ovlaštenih servisnih partnera želi osigurati razvoj i kontinuirano poboljšanje kvalitete usluga ovlaštenih servisnih partnera.
Za pojačanje našeg tima Postprodaje tražimo motivirane djelatnike za rad u Odjelu servisne tehnike za radno mjesto

Trener za postprodajnu organizaciju

Nudimo:
• osobni i stručni razvoj,
• dinamično okruženje
• rad s najvećim europskim proizvođačima automobila

Vaši glavni zadaci su:
• organizacija, priprema i provedba netehničkog školovanja za osoblje ovlaštene servisne mreže
• podizanje nivoa znanja netehničkog osoblja naših ovlaštenih servisnih partnera
• ispunjenje standarda netehničkog školovanja koje postavljaju proizvođači marki vozila koje zastupamo
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• komunikativnost, kreativnost i smisao za prijenos znanja
• visoku stručnu spremu
• odlično poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika
• odlično poznavanje MS Office

Želite biti dio našeg uspješnog tima? Svoje ponude i životopis možete poslati do 25.09.2015. na:
e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro