Terenski prodajni predstavnik (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
• Zastupanje i prodaja hardvera, softvera, usluga i rješenja tvrtke
• Izvršavanje marketinških aktivnosti
• Obilazak i pronalazak novih poslovnih partnera / korisnika
• Prednost iskustvo u radu sa privatnim poduzećima
• Podnošenje dnevnih i mjesečnih izvještaja
Posebne pogodnosti:
• stimulativna primanja
• edukacije i usavršavanje
• rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu
• mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• Prednost iskustvo u prodaji IT rješenja i usluga
• Pro aktivnost, komunikativnost, inicijativa, vještina rješavanja problema
• Napredno korištenje računala
• Visok stupanj samostalnosti, timski duh i odgovornost u radu
• Vozačka dozvola B kategorije

• POTVRDA O NEKAŽNJAVANJU

Ako se želiš priključiti našem timu i pronašao si se u toj ulozi, pošalji nam svoju prijavu i životopis najkasnije do 17.06.2015. godine, putem e-maila na adresu: [email protected] s obaveznom naznakom radnog mjesta u subject-u.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina