Terenski prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Grad Zagreb i Zagrebačka županija
Rok prijave:
02.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Telekom Zona d.o.o. je tvrtka koja se bavi prodajom telekomunikacijskih usluga privatnim korisnicima. Prodajni smo partner najvećeg Hrvatskog telekom operatera. Svojim kupcima nudimo cjelokupan asortiman telekomunikacijskih proizvoda i usluga.

U svrhu proširenja postojećeg tima, tražimo osobe za radno mjesto:

Tražimo terenske prodajne predstavnike iz Zagreba i cijele Zagrebačke županije za promociju i/ili direktnu terensku prodaju:

Promocijska i/ili direktna terenska prodaja privatnim korisnicima uključuje: mobilnu telefoniju, TV, internet, fiksna telefonija i usluga električne energije.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas kao prodajnog predstavnika očekujemo:
- poželjno radno iskustvo u direktnoj terenskoj prodaji, ali nije uvijet
- ostvarivanje individualnih ciljeva prodaje
- izuzetna sposobnost komuniciranja i prezentiranja
- odgovorno obavljanje posla, velika samostalnost

Svim zaposlenicima neovisno o poziciji nudimo:
- ugodnu radnu atmosferu i stimulativna primanja
- radni odnos na određeno/neodređeno vrijeme
- primanja u skladu sa rezultatom i angažmanom
- kontinuirano ulaganje u razvoj kompetencija
- prilika za osobni i profesionalni razvoj
- službeni mobitel

Poželjna vozačka dozvola: B kategorija

Nudimo fiksnu plaću + dodatni varijabilni dio.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da svoju zamolbu i životopis pošalju e-mailom na: [email protected] ili donjom Brzom prijavom do 02.03.2015.
Vozačka dozvola:
B