Tehnolog u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Petrinja
Rok prijave:
03.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtkom Gavrilović danas upravlja deveta generacija obitelji Gavrilović. Upravo po tom dugom obiteljskom naslijeđu tvrtka Gavrilović jedinstvena je u Hrvatskoj i među rijetkim je takvim obiteljskim tvrtkama u svijetu.

Za naš uspješan tim tražimo:
TEHNOLOG U PROIZVODNJI m/ž
više izvršitelja, mjesto rada: Petrinja

OPIS POSLA:
• praćenje i snimanje tehnološkog procesa, dopune i promjene istih, te sudjelovanje u izradi tehnološke dokumentacije
• sudjelovanje u izvršenju plana proizvodnje i razvoju novih proizvoda
• kontrola svih tehnoloških parametara
• suradnja sa ostalim sektorima / službama unutar kompanije
• praćenje promjena unutar zakonske regulative
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• VŠS, VSS – prehrambeno inženjerstvo i/ili srodna usmjerenja (veterinarska, poljoprivredna, agronomska usmjerenja)
• poželjno najmanje 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
• proaktivnost u organizaciji posla i pozitivan pristup radnim zadacima
• usmjerenost na kvalitetu
• odgovornost i sklonost timskom radu
• znanje rada na računalu (MS Office)
• poželjno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika

Kontaktirati ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor.
Zainteresirani kandidati svoje prijave mogu dostaviti najkasnije do 03.05.2017. na kontakte u nastavku:
Gavrilović d.o.o. – Gavrilovićev trg 1 – 44250 Petrinja
(za Sektor upravljanja ljudskim potencijalima)
e-mail: [email protected]
fax: 044/811-024
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine