Tehnolog razvoja ambalažnih materijala (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kao jedna od vodećih prehrambenih kompanija u regiji, Franck svoj uspjeh temelji na visokoj konkurentnosti svojih proizvoda. To ostvarujemo kontinuiranom brigom o optimizaciji i unapređenju svih poslovnih procesa, praćenju tržišnih trendova i ključnih pokazatelja uspješnosti te stalnim inoviranjem kako bismo zadovoljili postojeće želje i buduće potrebe potrošača te u konačnici nadmašili njihova očekivanja. Za to su zaslužni naši vrijedni i motivirani zaposlenici, ključni nositelji našega poslovnog uspjeha.
U Francku smo iznimno ponosni na činjenicu da su generacije odrastale uz naše proizvode te da i danas, više od 120 godina od utemeljenja tvornice, ime Franck znači garanciju vrhunske kvalitete. To je vrijednost na kojoj je kompanija izgrađena i predstavlja jednu od okosnica našega poslovanja. Iza svakoga od naših proizvoda stoji velika predanost, rad i trud, bogato stručno znanje i iskustvo, odlično poznavanje tržišta i potrošača te značajna ulaganja u razvoj i inovacije. Ovo vrijedno naslijeđe kvalitete danas uspješno spajamo s dinamikom modernoga poslovanja, inovativnim pristupom i naprednim tehnološkim procesima.
Ujedno radimo sa stavom da potrošačima ne donosimo samo proizvode, već s njima nastojimo podijeliti svu našu ljubav i strast koje ulažemo u razvoj i plasman tih proizvoda na tržište. Trudimo se pružiti im inspiraciju u šalici naše kave, trenutak čistoga zadovoljstva i mira uz naš čaj i veselje s prijateljima uz naše grickalice: vrijedne doživljaje i lijepe uspomene uz bogatstvo okusa, mirisa i aroma koji život čine ljepšim.

Želite postati dio uspješnog Franck tima u poslovnom području Istraživanja i razvoja?
Pozivamo Vas da se prijavite na naš oglas

TEHNOLOG RAZVOJA AMBALAŽNIH MATERIJALA (m/ž)
mjesto rada: Zagreb

Osnovne odgovornosti budućeg djelatnika/ce
• Razvoj primarne i sekundarne ambalaže proizvoda iz svih kategorija od interesa
• Razvoj transportne ambalaže iz svih kategorija od interesa
• Izrada tehničkih nacrta u programskim rješenjima
• Samostalno vođenje i/ili sudjelovanje u projektima inovacija u segmentu ambalažnih materijala
• Odgovornost za pripremu i održavanje dokumentacije za sve kategorije ambalažnih materijala
• Održavanje kataloga ambalažnih materijala za potrebe I&R
• Praćenje trendova i inovacija te predlaganje implementacije istih u asortiman
• Odgovornost za praćenje uvođenja novih ambalažnih materijala i izvještavanje o rezultatima
• Suradnja s područjem Nabave u svrhu pronalaska alternativnih dobavljača
• Odgovornost za rad na investicijskim projektima u segmentu jedinične, skupne i transportne pakovine
• Predstavljanje i zastupanje interesa društva u radu strukovnih društava, industrije te ostalim funkcijama
• Redovno praćenje zakonske regulative od značaja i usklađivanje poslovanja sukladno promjenama
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo
• VSS - Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije ili Grafički fakultet – smjer Grafička tehnologija (modul Ambalaža)
• Poželjno iskustvo u radu u industriji ambalažnih materijala
• Poželjno poznavanje tehnologija proizvodnje i prerade ambalažnih materijala
• Poznavanje rada u programskim rješenjima za izradu tehničkih nacrta 1:1
• Poznavanje procesa razvoja proizvoda
• Poznavanje zakonskih propisa iz područja ambalažnih materijala
• Strukturiranost i organiziranost
• Inovativnost i otvorenost za nova iskustva
• Želja za razvojem i unaprjeđenjem osobnih znanja i vještina
• Odlično funkcioniranje u timu, otvorenost i komunikativnost
• Samostalnost, analitičnost i proaktivan pristup rješavanju problema
• Povjerljivost, entuzijazam, energičnost, orijentiranost na postizanje ciljeva i uspješno rješavanje zadataka
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola B kategorije

Odgovarajućem kandidatu - budućem Franckovcu nudimo:
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme
• rad u jednom od najkreativnijih i najizazovnijih poslovnih područja
• rad u timu u kojem se cijeni i poštuje različitost i nove ideje
• rukovodstvo koje prepoznaje i osnažuje potencijal
• okruženje koje potiče profesionalni razvoj i napredak kroz program praćenja razvoja kompetencija i individualnog učinka

Ako ste se prepoznali u našim vrijednostima, spremni ste na rješavanje izazova, stručni ste, profesionalni i odgovorni pozivamo Vas da svoju prijavu i životopis dostavite putem Brze prijave.

Rok za slanje prijava je 03.05.2015. godine.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro