Tehnički inspektor I (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TÜV Croatia d.o.o.
Savska 41
10000 Zagreb

Raspisuje natječaj za radno mjesto:

TEHNIČKI INSPEKTOR I

UVJETI:
• VSS, diplomirani inženjer strojarstva
• Radno iskustvo u struci minimalno 5 godina, od čega najmanje 2 godine u proizvodnom procesu ili vrlo blisko vezano uz proizvodni proces
• Odlično poznavanje europskog tehničkog zakonodavstva
• Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, prednost znanje i njemačkog jezika
• Odlično znanje rada na računalu (MS office, Internet,…)
• Dobre organizacijske i komunikacijske vještine
• Pouzdanost
• Spremnost na putovanje
• Visoki stupanj odgovornosti
• Vozačka dozvola B kategorije
• Iskustvo rada kao auditor sustava upravljanja ISO 9001 (prednost)
• Iskustvo rada u području tlačne opreme (prednost)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
GLAVNI ZADACI I ODGOVORNOSTI:
• Inspekcijski pregledi tlačne opreme i pripadajuće dokumentacije
• Sudjelovanje u nadzorima treće strane
• Izrada kontrolnih kalkulacija
• Komunikacija s postojećim i potencijalnim klijentima
• Sudjelovanje u auditima na području RH i regije

NUDIMO:
• Rad u međunarodnoj tvrtki
• Mogućnost napredovanja

MJESTO RADA: Zagreb
ROK PRIJAVA: 30.11.2014.
POČETAK RADA: najkasnije početak veljače 2015. godine

PRIJAVE
Molimo prijave slati isključivo e-mailom na slijedeću adresu: [email protected] ili putem brze prijave na portalu posao.hr
Na telefonske upite ne odgovaramo.

Svi kandidati koji nisu ušli u uži krug natječaja, o rezultatima će biti obaviješteni na web stranici društva.

Sa više od 15.000 radnika, TÜV NORD GRUPA je diljem svijeta prepoznata kao jedan od najuspješnijih pružatelja usluga iz područja certifikacije sustava i tehničke inspekcije. Grupa je prisutna u više od 80 zemalja svijeta i za cilj ima daljnje širenje svojih međunarodnih aktivnosti.

Visoko kvalificirani i visoko motivirani radnici, pri tome čine okosnicu našeg poslovanja.

Ukoliko volite preuzimati inicijativu prilikom izvršenja zadataka, imate hrabrosti prilikom donošenja odluka, sposobni ste se poistovjetiti sa situacijama u kojima se nalaze naši klijenti i pronaći inovativna rješenja za njihove zadatke, tada ste pravi kandidat za nas.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine