Tehnička podrška za CAD (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.08.2015.
Plaća:
od 796 € do 929 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poduzeće ITCR d.o.o. je službeni distributor poduzeća Siemens Industry Software u Republici Hrvatskoj. Ovdje tražimo osobu za radno mjesto za tehničku podršku i školovanje za korisnike CAD programa Solid Edge i NX, kao i za tehničku pomoć (prezentacije, savjetovanje) kod prodaje navedenih CAD rješenja. Premda je predviđeno da prvi ugovor bude na određeno vrijeme, tražimo dugoročno rješenje.
Posebne pogodnosti:
Stručno usavršavanje u Hrvatskoj i inozemstvu. Suradnja sa vrhunskim timom stručnjaka.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Za početak znanja stečena na strojarskom fakultetu zadovoljavaju. Očekujemo želju za usavršavanjem i samoinicijativu u radu.

Prijavite se na e-mail: [email protected] ili putem Brze prijave
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno