Tehničar proizvodnje kompozita (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
10.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Rimac Automobili ima ambiciju biti vodeća tvrtka za high-performance električna vozila, pogonske i baterijske sustave. Naši proizvodi se smatraju vrhuncem tehnoloških dostignuća na raznim područjima. Stoga od svakog člana tima očekujemo izvrsnost na svakoj razini. Svaki zaposlenik unutar tima svakim danom uči, napreduje i raste te sudjeluje u cijelom procesu stvaranja proizvoda koji imaju globalni doseg i odjek. Postanite dio tima jedne od najperspektivnijih tvrtki u okruženju.
Rimac Automobili d.o.o. traži Tehničara proizvodnje kompozita koji će biti dio tima za izradu proizvoda od kompozita. Očekujemo da osoba ima iskustva i da samostalno može obavljati većinu radnih zadataka te da je vrlo pedantna i uredna. Osobe koje se prijavljuju moraju imati strast prema radu i stvaranju vrhunskih proizvoda vlastitim rukama. Aktivno korištenje osnovnih alata na računalu (MS Office, Internet...) te vladanje engleskim jezikom su također poželjne vještine

Opis posla:
• Proizvodnja dijelova od kompozitnih vlakana ručnim laminiranjem i vakumiranjem
• Priprema modela za skidanje kalupa
• Modeliranje prirubnica i kalupa
• Uređivanje kalupa
• Brušenje, poliranje i premazivanje proizvoda
• Obrada i uređivanje proizvoda
• Priprema proizvoda za lakiranje
• Lijepljenje folija i lakiranje
• Održavanje radione i radnog pribora
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS
• Poželjna zanimanja: auto lakirer, plastičar
• Iskustvo rada sa kompozitnim materijalima
• Pedantnost i urednost
• Samostalnost u obavljanju posla
• Proaktivnost
• Timski rad
• Razvijene komunikacijske vještine
• Poznavanje Microsoft Office paketa
• Želja za učenjem i usavršavanjem

Molimo da svoj životopis i motivacijsko pismo pošaljete putem Brze prijave zaključno sa 10. rujna.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro