Tehničar održavanja (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
31.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo vodeća europska tvrtka koja se bavi prerađivanjem stakla za potrebe u građevini. Surađujemo s vodećim proizvođačima prozora i staklenih fasada. Za obradu stakla koristimo vrhunske strojeve i najnapredniju tehnologiju. Implementirali smo sustav prilagodljiv individualnim potrebama svakog klijenta te nastavljamo s povećanjem proizvodnih potencijala.

Za rad u našoj novoj tvornici na području Republike Hrvatske u Varaždinu tražimo kandidate za poziciju:

Od naših kandidata očekujemo sljedeće:
• minimalno srednje tehničko obrazovanje sa znanjima iz područja: elektrotehnike, elektronike, energetike, automatike, mehatronike i sl.
• dobro poznavanje engleskog jezika u govoru
• rad pod pritiskom vremenskih rokova
• vještine analitičkog razmišljanja i kreativnost
• prednost imaju kandidati s iskustvom u radu sa strojevima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Osoba zaposlena na navedenoj poziciji bit će odgovorna za sljedeće:
• osiguravanje kontinuiteta rada i pune tehničke efikasnosti novopostavljenih strojeva
• implementacija planova održavanja i popravaka te koordiniranje redovnih nadogradnji strojnog parka
• osmišljavanje i uvođenje procesa koji povećavaju iskoristivost i efikasnost strojeva kao i poboljšanje zaštite i sigurnosti na radu

Nudimo:
• rad u tvrtci sa stabilnom pozicijom na tržištu
• mogućnost osobnog rasta i stjecanje radnog iskustva u međunarodnom radnom okruženju
• priliku za rad u posvećenom, iskusnom i profesionalnom timu stručnjaka

Molimo Vas da uz prijavu dodate sljedeće:

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka (izvorno: Dnevnik Zakona Republike Poljske 2002/101/926 izdan na dan 29.08.1997.) ovim putem pristajem da se moji osobni podaci koriste za potrebe natječaja.
Samo odabrani kandidati bit će kontaktirani.

Prijaviti se možete putem ovog linka.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski