Tehničar na prijemu i otpremi otpada (m/ž)

Mjesto rada:
Jastrebarsko
Rok prijave:
01.03.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Rad u skladištu otpada uključuje:
• zaprimanje, kontrola, izdavanje i pakiranje otpada
• priprema, utovar i istovar
• održavanje urednosti i čistoće skladišta
• briga o preglednosti robe na skladištu
• uredno označavanje robe i materijala na skladištu
• mjesečne i godišnje inventure
• vođenje manjeg dijela skladišne dokumentacije
• organizacija rada zaposlenih u skladištu
Posebne pogodnosti:
- mogućnost stručnog usavršavanja i izobrazbe
- redovita primanja
- organizirani prijevoz Zagreb-Jastrebarsko-Zagreb
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
- osnovna znanja iz područja kemije
- poželjno obrazovanje za kemijskog tehničara, prvostupnika kemijskog inženjerstva ili kemije i sl.
- osnovno znanje engleskog jezika, a poželjno i njemačkog
- poželjno iskustvo iz područja gospodarenja otpadom i ADR propisa
- potrebno poznavanje excela i worda

Od kandidata očekujemo samostalnost, odgovornost i preciznost na poslu.

Životopise slati isključivo na e-mail: [email protected]

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani e-mailom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina