Tapetar (m/ž)

Mjesto rada:
Trnovec Bartolovečki
Rok prijave:
28.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naša tvrtka jedan je od vodećih proizvođača visokovrijednih kožnih navlaka za automobilska sjedala. Ako ste dinamični, ambiciozni i imate odgovarajuće stručno obrazovanje, pozivamo vas da se pridružite našem uspješnom timu!

Novim članovima našeg tima nudimo:
• dobra i redovita primanja i stimulacije
• stručnu obuku i stručno usavršavanje, te mogućnost napredovanja u karijeri
• rad u okruženju u kojem možete pokazati Vaše sposobnosti (samoinicijativu, odgovornost i kreativnost)
• svestrane i odgovorne zadatke u međunarodnom i dinamičnom okruženju

Od svih kandidata očekujemo:
• visok stupanj savjesnosti i predanosti poslu
• organiziranost, komunikativnost, timski rad
• sistematičnost i analitičnost

Tražimo osobe koja odmah može započeti s radom na poziciji

TAPETAR (m/ž)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Vaše kvalifikacije:
• SSS, KV tapetar
• Radno iskustvo od minimalno 6 mjeseci na poslovima tapeciranja
• Poznavanje rada na računalu
• Znanje njemačkog i/ili engleskog jezika

Vaši zadaci:
• Montaža/demontaža dijelova modela autosjedala
• Priprema krojnih djelova za šivanje (krojenje, stanjivanje krojnih dijelova) prototipova autosjedala
• Namještanje navlaka autosjedala na nosače
• Priprema i nanošenje termoaktivnog ljepila
• Finalizacija navlaka za autosjedala
• Suradnja sa CAD odjelom radi optimiziranja proizvodnje

Molbe koje ne zadovoljavaju uvijete nećemo razmatrati.

Kod prijave obavezno navesti šifru oglasa P03TAP.
Molbu sa životopisom najkasnije do 28.03.2015. poslati na e-mail: [email protected]. Ostale infomacije na broju tel: 042/404-692
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro