Suradnik za registraciju proizvoda / Regulatory officer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka koja je godinama prisutna na hrvatskom tržištu. Bavi se zastupanjem farmaceutskih tvrtki kao i plasiranjem vlastitih proizvoda. Ovim putem objavljuje slobodno radno mjesto:

Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od kandidata:
• završen fakultet biomedicinskih ili srodnih znanosti
• aktivno znanje engleskog jezika
• poznavanje rada na računalu
• organizacijske sposobnosti
• marljivost, ambicioznost, fleksibilnost, kreativnost
• najmanje 2 godine radnog iskustva u području registracije lijekova i/ili farmakovigilancije

Što nudimo:
• rad u internacionalnom okruženju
• trajnu edukaciju
• mogućnost za vlastiti razvoj i napredovanje
• poticajna primanja

Ako posjedujete gornje kvalitete i uvjete, a želite se pridružiti dinamičnom uspješnom timu, molimo pošaljite svoju ponudu sa životopisom do 3. Travnja 2015 godine na sljedeću e-mail adresu: [email protected] ili putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine