Suradnik za Ranu naplatu - pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Suradnik za Ranu naplatu - pripravnik (m/ž) – 4 izvršitelja u sektoru Restrukturiranja rizika (mjesto rada Zagreb)

Ključne odgovornosti
• telefonsko kontaktiranje klijenata i poslodavaca klijenata
• zaprimanje i rješavanje dolaznih poziva klijenata
• izrada i slanje dopisa (obavijesti i opomena) klijentima i poslodavcima klijenata
• aktiviranje instrumenata osiguranja naplate
• rješavanje upita i reklamacija
• izvještavanje nadređenih o poduzetim aktivnostima
Vrsta posla:
stručno osposobljavanje
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Vaš profil
• VSS, VŠS (Bacc) ekonomskog usmjerenja
• samostalan rad na PC-u (Excel, Word)

Vještine
• točnost, sposobnost analitičnog mišljenja, fleksibilnost, pouzdanost i odgovornost
• izražene komunikacijske i organizacijske vještine
• sposobnost rada pod pritiskom i upravljanje stresom
• spremnost na timski rad
• spremnost na usvajanje novih znanja i vještina
• orijentiranost uspjehu
• orijentiranost klijentu
• rješavanje problema

Opći uvjeti prijave

- U obzir dolaze kandidati prijavljeni na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje

- Osobe prijavljene u evidenciju nezaposlenih najmanje 30 dana koje nemaju više od 12 mjeseci evidentiranog staža u zvanju za kojeg se obrazovala, bez obzira na ukupno evidentiran staž u mirovinskom osiguranju

- Sa odabranim kandidatima će se sklopiti Ugovor o stručnom usavršavanju u trajanju do godine dana, bez zasnivanja radnog odnosa, a u skladu sa programom poticanja zapošljavanja Hrvatskog zavoda za zapošljavanje 'Rad, staž i prijevoz' (više na: www.hzz.hr)

- Odabrani kandidati će za vrijeme trajanja stručnog usavršavanja primati propisanu mjesečnu novčanu naknadu, te će im se podmirivati troškovi prijevoza do maksimalnog propisanog iznosa, a u skladu sa programom poticanja zapošljavanja Hrvatskog zavoda za zapošljavanje 'Rad, staž i prijevoz' (više na: www.hzz.hr)

Ako imate želju za stjecanjem novih vještina i znanja te rad u motivirajućem okruženju kao pripravnik jedne od vodećih Banaka u Hrvatskoj – prijavite se na [email protected] do 01.08.2016.

Prilikom prijave obavezno navedite „Rad, staž i prijevoz – Radno mjesto za koje se prijavljujete'.

Uz prijavu (zamolbu), potrebno je priložiti:

1. Životopis
2. Sken diplome zadnjeg stupnja školovanja
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro