Suradnik u prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
05.09.2013.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Moderna smo, mlada i dinamična tvrtka koja posluje na vrlo konkurentnom telekomunikacijskom tržištu. Danas u Iskonu radi 180 zaposlenih, prosječne dobi 32 godine. Iskon posebnu pažnju posvećuje kvaliteti i zadovoljstvu zaposlenika i na tome u velikoj mjeri zasniva svoju poslovnu kulturu. Izrazito smo usmjereni na razvoj i kontinuiranu brigu za ljudske potencijale.

Suradnik u prodaji Rijeka (m/ž)

Opis poslova:
• aktivna uredska i terenska prodaja
usluga potencijalnim i postojećim korisnicima
• administracija prodajne dokumentacije
• pružanje podrške prodajnim predstavnicima na terenu
• ostali administrativni poslovi

ISKONski kandidat je
Produktivan i motiviran ostvarenjem postavljenih ciljeva s velikim interesom za rad u prodaji. Izrazito je usmjeren na korisnike i njihove potrebe, ima razvijene prodajne pregovaračke vještine te je dobar u organizaciji i planiranju vremena i zadataka.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- minimalno SSS, poželjno VSS
- najmanje jednu godinu radnog iskustva u prodaji
- znanje rada na računalu
- odlično znanje engleskog jezika u pismu i govoru
- prednost je poznavanje i razumijevanje telekomunikacijskih usluga i tržišta

Kako postati Iskonovac?
Pozivamo zainteresirane kandidate da nam do 05. rujna pošalju svoj detaljni životopis na adresu: [email protected] navodeći pri tome oznaku posao-ri-08
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina