Suradnik u marketingu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Suradnik u marketing. Kontakt s kupcima. Traženje novih klijenata.

Tražimo organiziranu, pouzdanu i odgovornu osobu za radno mjesto:

Suradnik u marketingu - Zagreb

OPIS POSLOVA:
- Vođenje projekata
- Rad na terenu u RH i zemljama regije
- Održavanje prodajnih prezentacija poslovnim partnerima
- rad s postojećim i pronalaženje novih klijenata
- Kompletna realizacija projekta
- Ostali poslovi tipični za tu vrstu posla
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- Iskustvo u marketingu i prodaji
- Sposobnost donošenja odluka
- Strukturni,analitički i proaktivni pristup klijentu i tržištu
- Sposobnost samostalnog i timskog rada
- Otvorena komunikacija
- Snalaženje u nepoznatim situacijama
- Iskustvo u radu za traženu poziciju
- Obavezna vozačka dozvola B kategorije

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji smatraju da mogu ispuniti tražena očekivanja da nam dostave svoju molbu i životopis do 31.10.2015 putem linka za Brzu prijavu.

Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji ispunjavaju tražene uvjete natječaja!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine