Suradnik u maloprodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
MOL Grupa je vodeća integrirana kompanija u međunarodnom poslovanju s naftom i plinom, s gotovo 30 000 zaposlenika i mrežom od preko 1700 benzinskih postaja u 12 zemalja srednje i jugoistočne Evrope objedinjenih u 8 različitih brendova. Svi mi zajedno doprinosimo uspjehu naše kompanije koja kontinuirano raste na način da stalno istražujemo nove načine za unapređenje zadovoljstva naših kupaca.

Tifon d.o.o. (članica MOL Grupe) traži novog djelatnika/djelatnicu za slijedeće radno mjesto:

SURADNIK U MALOPRODAJI (ODJEL INVESTICIJA I UPRAVLJANJA
IMOVINOM)

Svrha radnog mjesta:
Koordinacija i nadzor svih aktivnosti na benzinskim postajama unutar svog područja odgovornosti.

Rad na određeno vrijeme.

Glavne odgovornosti i zadaci:
• analiza postojećeg stanja objekata i važeće regulative
• primanje narudžbi za održavanje te koordiniranje s benzinskim postajama
• priprema prijedloga za godišnje planove i aktivnosti
• obavljanje poslova vezanih uz provedbu radova: poslovi vezani uz pripremu i provođenje natječaja, organiziranje i provedbu radova te praćenje izvršenja radova u smislu kvalitete obima i cijene i rokova – kontrola primljenih računa i sl., izrada raznih izvještaja vezanih uz procese održavanja i razvoja maloprodajne mreže
• koordinacija poslova u svezi odštetnih zahtjeva benzinskih postaja
• koordinacija i praćenje aktivnosti dobavljača i izvođača radova
• priprema potrebnih izvještaja iz domene maloprodaje
• izrada tablica za različite analize goriva
• koordiniranje poslova između Uprave/odjela maloprodaje i benzinskih postaja
• svi ostali poslovi po nalogu rukovoditelja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VŠS ili više, građevinski ili strojarski smjer
• najmanje 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
• poznavanje engleskog jezika
• dobro poznavanje MS Office alata
• vozačka dozvola B kategorije

Kako se prijaviti:
Ukoliko ste zainteresirani za gore navedeni posao, molimo Vas pošaljite Vašu zamolbu i životopis putem Brze prijave.
Rok za prijavu: 13.09.2015.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine