Student za rad u Kontakt centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražiš studentski posao? Voliš rješavati tehničke probleme? Imaš iskustvo rada s klijentima? Odlično, nastavi čitati jer…

Zagrebačka banka traži studente za rad u Kontakt centru (m/ž)

Zagrebačka banka već je godinama vodeća banka u Hrvatskoj; po kvaliteti proizvoda i usluga, mreži samouslužnih uređaja te uspješnim poslovnim rezultatima. Sredinom 2002. godine postala je dio Grupe UniCredit, jedne od najjačih financijskih grupacija u Europi.
Zagrebačka banka kontinuirano radi na tehnološkoj inovativnosti u svrhu što efikasnije komunikacije s klijentima. Sustavan razvoj direktnih kanala u Zagrebačkoj banci započinje prije 25 godina s instalacijom prvog bankomata...

Telefonsko pružanje podrške našim klijentima oko instalacije i prilagođavanja računala i mobilnih uređaja
funkcionalnostima naših usluga.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
 redovita primanja
 stručno usavršavanje i edukaciju
 ugodnu radnu atmosferu
 priliku da se predstavite potencijalnom poslodavcu
Vrsta posla:
student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- redovan/-na student/-ica s vlastitim studentskim
ugovorom
- poželjno pohađanje fakulteta tehničkog smjera
- poželjno iskustvo u radu s klijentima
- poznavanje MS Windows operativnih sustava i MS
Office programskih paketa
- poznavanje rada s Linuxom i MAC-om je prednost
- analitičke sposobnosti te smisao za rješavanje
tehničkih problema
- razvijene komunikacijske i organizacijske vještine

Javi nam se!
Ako smatraš da imaš tražene kvalitete i da bi ovo bila izvrsna prilika za tvoj osobni i profesionalni razvoj,
pošalji nam životopis i motivacijsko pismo
najkasnije do 21.8.2014.
na e-mail adresu: [email protected]
s naznakom „Studentski posao u KC-u“.
Poznavanje rada na računalu:
dobro