Student za rad na pakiranju udžbenika i školskog pribora (m/ž)

Mjesto rada:
Rugvica
Rok prijave:
08.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Možda i tvoji roditelji kupuju udžbenike uz par klikova na eKupi? A možda si i ti imao(la) te udžbenike koje smo zadnjih 5 godina isporučili na stotine tisuća adresa u Hrvatskoj?

Ove godine i ti možeš biti dio toga, jer mi smo i dalje prvi izbor za kupnju školskih udžbenika u Hrvatskoj, a kako bismo uspješno dovršili još jedno ljeto, tražimo…

100 STUDENTICA ili STUDENATA

…koji bi radili tijekom ljeta na pakiranju školskih udžbenika i školskog pribora. Predviđeno razdoblje u kojem biste radili je od 08.08. do 05.09.

Gdje: u našem distribucijsko-logističkom centru u Rugvici
Kada: predviđeno od 08.08. do 05.09.
Radno vrijeme: u jutarnjoj smjeni, od 7 do 15 sati, ili popodnevnoj, od 15 do 22 sata (postoji mogućnost uvođenja i noćne smjene, prema potrebi)
Satnica: 17 kn
Vrsta posla:
student servis

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- najmanje 18 godina starosti
- odgovoran i savjestan pristup poslu
- prednost imaju studenti(ce) koji bi radili tijekom cijelog razdoblja

Prijaviti se možete najkasnije do 08.08.2016. putem linka za Brzu prijavu.

Molimo vas da prilikom prijave označite hoćete li dolaziti do Rugvice u vlastitoj organizaciji, ili ćete koristiti organizirani prijevoz koji će ići prema sljedećem rasporedu:

STANICA ZAPRUĐE – ZET stajalište
(prije rotora u smjeru Novog Zagreba)
JUTARNJA SMJENA
5:40
POPODNEVNA SMJENA
13:30

STANICA INA zgrada – ZET stajalište
(na Aveniji Dubrovnik, nasuprot Avenue Mall-a)
5:45
13:35

STANICA SAVSKI GAJ – ZET stajalište
(na Aveniji Dubrovnik prije rotora)
5:50
13:40

STANICA SELSKA – ZET stajalište
(križanje Selske i Horvaćanske u smjeru centra)
5:55
13:45

STANICA Av. Većesalava Holjevca – ZET stajalište
(križanje sa Vukovarskom, kod Općinskog suda)
6:05
14:00

STANICA Nova Branimirova – ZET stajalište
(križanje sa Heinzelovom u smjeru istoka)
6:15