Student/ica za rad u promotivnim aktivnostima u poslovnicama

Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Varaždin, Pula, Velika Gorica, Zaprešić, Sesvete
Rok prijave:
24.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zagrebačka banka već je godinama vodeća banka u Hrvatskoj; po kvaliteti proizvoda i usluga, mreži samouslužnih uređaja te uspješnim poslovnim rezultatima. Sredinom 2002. godine postala je dio Grupe UniCredit, jedne od najvećih financijskih grupacija u Europi.
Zagrebačka banka kontinuirano radi na tehnološkoj inovativnosti u svrhu što efikasnije komunikacije s klijentima. Sustavan razvoj direktnih kanala u Zagrebačkoj banci započinje prije 25 godina, kada je instaliran prvi bankomat (1989.), a nastavlja se uvođenjem Telebanking – PC bankarstva (1991.), Informacijskog centra kao preteče današnjeg Kontakt centra ZABA 24 (1992.), Zabafon telefonskog bankarstva (1994.), e-zaba internet bankarstva (2000.), m-zabe (2008.), m-tokena (2011.) te najsvježije, e-poslovnice (2014.). Budite i Vi dio našeg proaktivnog i dinamičnog tima!

Promocija naših direktnih kanala u poslovnicama Zagrebačke banke što uključuje prezentiranje, informiranje i odgovaranje na pitanja klijenata o mobilnom bankarstvu Zagrebačke banke
Vrsta posla:
student servis

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• redovan/-na student/-ica s vlastitim studentskim ugovorom
• izvrsno razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
• poželjno iskustvo u radu s klijentima
• poželjno iskustvo u promidžbi i prezentacijama
• poželjno napredno korištenje operativnih sustava Android i iOS na mobilnim uređajima
• poželjno vlastito iskustvo korištenja internet i mobilnog bankarstva

Što nudimo:
• mogućnost stjecanja iskustva u bankarstvu
• priliku da se predstavite potencijalnom poslodavcu
• organiziranu edukaciju prije početka rada
• dinamičnu radnu atmosferu
• primanja minimalno 6 tjedana

Detalji prijave:
• Mjesto rada: Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Varaždin, Pula, Velika Gorica, Zaprešić, Sesvete
• Broj otvorenih radnih mjesta: više
• Rok za prijavu:24.10.2015.

Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave pristigle elektronskim putem.
Za dodatne informacije slobodno nam se obratite na telefon +385 (0) 1 630 5145.
Više o nama saznajte na našim webu stranicama: www.zaba.hr,