Stručnjak za ljudske resurse (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za tvrtku KMAG na prvom su mjestu znanje, marljivost, pozitivna radna atmosfera, timski rad i razvoj zaposlenika, stoga među partnerima i kupcima uživamo veliki ugled. Uspješna prodaja Kia automobila i rastuća zajednica zadovoljnih Kia vozača omogućuju nam neprestano širenje prodajno-servisne mreže i ponude kvalitetnih i pristupačnih vozila, kao i otvaranje novih radnih mjesta. U neprestanoj smo potrazi za najboljim kadrovima, a ovog puta tražimo stručnjaka za ljudske resurse koji će uspješnom selekcijom budućih kadrova doprinijeti daljem razvoju naše tvrtke u regiji.

STRUČNJAK ZA LJUDSKE RESURSE (m/ž)

Opis posla:
- Potraga za kadrovima, selekcija i zapošljavanje
- Vođenje svih postupaka prilikom sklapanja radnog odnosa
- Vođenje evidencija o radnim odnosima zvještaji o zaposlenicima
- Sastanci i vođenje razgovora s potencijalnim zaposlenicima na području Adria regije.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Srednja stručna sprema
- Barem 3 godine radnog iskustva u kadrovskom sektoru i poznavanje područja upravljanja ljudskim resursima
- Odlično poznavanje radnog prava i zakonodavstva na području radnih odnosa
- Pouzdanost i preciznost
- Dobre analitičke i organizacijske sposobnosti
- Komunikativnost i smisao za rad s ljudima
- Vozački ispit B kategorije
- Rad s računalom i napredno korištenje MS Office programa
- Aktivno znanje engleskog jezika te jednog od sljedećih jezika: hrvatski, srpski ili bosanski jezik

Opis posla:
- Stalni radni odnos uz 6-mjesečni probni rok
- Iskustvo rada u međunarodnoj tvrtki
- Dinamičan posao u uspješnom kolektivu
- Edukacija i nova znanja timulativna primanja

Pozivamo Vas da nam pošaljete prijavu sa životopisom putem dolje navedene Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine