Stručni suradnik za upravljanje imidžom poslodavca (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za poslovno područje Ljudski resursi – odjel Razvoj i školovanje, u Zagrebu tražimo osobu za radno mjesto:

(1 izvršitelj na neodređeno vrijeme)
Radno vrijeme: 20h tjedno

Vaši zadaci:

• provođenje međunarodnih koncepata i uputa u području upravljanja imidžom Kauflanda
• upravljanje projektima pri uvođenju novih instrumenata
• uska suradnja s odjelom Marketing za kupce pri objavi informacija na društvenim mrežama te pri obradi povratnih informacija s društvenih mreža
• koordinacija radom vanjskih partnera
• koordinacija suradnje između pojedinih odjela i stručnih područja koja su uključena u provedbi određene mjere
• procjena prikladnosti pojedinih medijskih kanala u svrhu realizacije cilja
• pridržavanje zakonskih odredbi i internih uputa
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• minimalno SSS
• prednost: radno iskustvo sukladno potrebama radnog mjesta
• znanja iz područja marketinga (agencije, kanali distribucije, eksterni nastupi konkurencije)
• napredna informatička znanja (MS Office)
• aktivno poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu; korištenje engleskog jezika je prednost
• visoka pismenost na hrvatskom jeziku
• izraženi interes za rad u okruženju interneta i društvenih mreža
• razvijene komunikacijske vještine i visoka orijentiranost prema kupcu
• analitičnost, strukturiranost u radu i usmjerenost na davanje rješenja

Napomena: U svrhu zapošljavanja izabrani kandidat treba dostaviti potvrdu o nekažnjavanju.

Pozivamo Vas da svoju molbu i životopis pošaljete putem online formulara na www.kaufland.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
napredno