Stručni suradnik za promociju lijekova (m/ž)

za dio Splitsko - dalmatinske i Dubrovačko - neretvansku županiju
Rok prijave:
06.10.2012.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Uspješna, rastuća generička farmaceutska kompanija, koja od prošle godine posluje u sastavu njemačke farmaceutske kompanije Dermapharm AG – s velikim ambicijama kako na hrvatskom tako i na ciljanim tržištima u regiji – u potrazi je za kandidatima za radno mjesto

STRUČNOG SURADNIKA ZA PROMOCIJU LIJEKOVA (m/ž)

Vaša će glavna zadaća biti promocija Farmalovih lijekova putem posjeta liječnicima u bolnicama, domovima zdravlja i ostalim zdravstvenim ustanovama te farmaceutskim djelatnicima u apotekama na području vaše odgovornosti.
Posebne pogodnosti:
Pružamo vam:
• privlačan kompenzacijski paket – vrlo solidna primanja i ostale beneficije
• druge motivirajuće organizacijsko-poslovne uvjete (ulaganje u razvoj vaše stručne kompetentnosti i dr.)
• profesionalno izazovan posao u dinamičnom timskom okruženju
Ugovor o radu zasniva se na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca uz mogućnost produžetka probnoga roka.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• završen studij farmacije, medicinei, stomatologije ili veterine
• prednost će imati kandidati sa profesionalnim iskustvom u poslu promocije lijekova, ali ćemo u obzir svakako uzeti i molbe kandidata bez iskustva
• razvijene komunikacijske sposobnosti te prezentacijske vještine, prodornost, inicijativnost, entuzijazam, energičnost i spremnost za savladavanje prepreka u postizanju poslovnih ciljeva
Pored navedenih zahtjeva, sposobnosti i karakteristika Farmal od vas još očekuje i solidno poznavanje engleskog jezika, vrlo dobro korisničko vladanje računalom te vozačku dozvolu B kategorije.

Smatrate li da možete ispuniti naša očekivanja i spremni ste prihvatiti ponuđeni poslovni izazov, Vašu ponudu i životopis pošaljite najkasnije do 06.10.2012. godine na sljedeću adresu:

Farmal d.d.
Upravljanje ljudskim potencijalima
(Za natječaj)
Branitelja domovinskog rata 8
42230 Ludbreg

ili na: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro