Stručni suradnik / suradnica za rad u marketingu farmaceutike

Mjesto rada:
Zagreb, Split, Osijek, Rijeka
Rok prijave:
28.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Izvrsnost je dio nas!

Jedna smo od vodećih generičkih farmaceutskih kompanija u svijetu. Cijenimo znanje, potičemo kreativnost. Omogućavamo optimalne uvjete rada. Kreativnost je naš način života, izvrsnost je dio nas.

Na zajedničko stvaranje pozivamo:

STRUČNOG SURADNIKA/SURADNICU za rad u marketingu farmaceutike za područje Središnje Hrvatske (prebivalište u Zagrebu), Dalmacije (prebivalište u Splitu), Slavonije (prebivalište u Osijeku), te Istre i Primorsko-goranske županije (prebivalište u Rijeci)

Opis
• implementacija marketinških aktivnosti
• informiranje zdravstvenih djelatnika i farmaceuta o našim proizvodima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti

• VSS zdravstvenog usmjerenja ili biomedicinskog usmjerenja
• aktivno znanje engleskog jezika
• poznavanje rada na računalu u MS Office-u (Word, Excel)
• položen vozački ispit za B kategoriju

U uređenom radnom okruženju moći ćete ostvariti svoje profesionalne ambicije i razviti svoje sposobnosti. Vaši uspjesi biti će prepoznati, a vaš rad primjereno nagrađen.

Ponude pošaljite na adresu: KRKA–FARMA d.o.o. Zagreb, Radnička 48/II s naznakom: „za natječaj“ zaključno do 27.10.2014.

Svi kandidati koji će ući u selekcijski proces o tome će biti obaviješteni u roku od 15 dana po zaključivanju natječaja.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro