Stručni suradnik (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
27.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
G-M Pharma Zagreb d.o.o.
G-M Pharma Zagreb d.o.o. je tvrtka koja je profesionalno usmjerena ka distribuciji kliničke prehrane i medicinskih pomagala.
Kako bismo nadopunili naš tim zaposlenika objavljujem natječaj za radno mjesto:

STRUČNOG SURADNIKA M/Ž
Za područje Splitsko-dalmatinske, Zadarske, Šibensko-kninske i Dubrovačko-neretvanske županije

Opis posla:
Stručni suradnik ili suradnica za program kliničke prehrane. Terenski posao sastoji se od obilaska zdravstvenih ustanova, prezentacije proizvoda, sudjelovanja na kongresima i organizacije stručnih skupova.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• VSS medicinskog, farmaceutskog, prehrambeno-biotehnološkog ili drugog prirodoslovnog usmjerenja
• Visok stupanj samostalnosti i organiziranosti
• Razvijene komunikacijske i prodajne vještine
• Spremnost za rad na terenu
• Aktivno znanje engleskog jezika
• Vozačka dozvola B kategorije
• Mjesto rada: Split

Nudimo:
• Pozitivno radno ozračje
• Stimulativna primanja
• Osobni automobil, računalo i mobitel

Vrsta posla: Zamjena za porodiljni dopust s mogućnošću produljenja radnog odnosa.

Smatrate li da Vaš profil odgovara navedenim uvjetima, pošaljite svoj životopis do 27.5.2015. putem donje brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski