Stručni suradnik / Key Account Manager (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
1 djelatnik sa sjedištem u Splitu, rad na području Dalmacije

Glavna područja odgovornosti:
• educiranje i informiranje o proizvodima farmaceuta i liječnika na području Republike Hrvatske
• realizacija aktivnosti iz marketinških planova za kompanijske proizvode/brandove za samoliječenje kako bi se ostvarili ciljevi prodaje i udjeli na tržištu
• dogovaranje uvjeta poslovanja sa ljekarničkim lancima
• obavljanje poslova unapređenja prodaje (kongresi, izložbe, prezentacije, predavanja, radionice, promocije)
• neposredno i plansko praćenje i analiza tržišta i pozicije proizvoda na tržištu, distribucija, asortiman, pozicioniranje i izloženost proizvoda
• o stanju i nalazima podnošenje redovitih izvještaja
• identificiranje konkurencije na tržištu i izvještavanje o konkurentnim prednostima i slabostima
• u suradnji i radu s ostalim kolegama razvijanje znanja o proizvodima, uslugama i kupcima
Posebne pogodnosti:
• rad u dinamičnom i inovativnom radnom okruženju u kojem se aktivno i kvalitetno prati radna uspješnost
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• radno iskustvo na području prodaje i marketinga farmaceutskih proizvoda je prednost
• proaktivnost, samostalnost i orijentiranost prema rezultatima
• odgovornost i želju za usvajanjem novih znanja i vještina
• sklonost radu u timu, fleksibilnost, želja za napredovanjem
• visoko razvijene vještine komuniciranja i prezentiranja
• znanje i uporaba MS Office paketa
• znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Molimo prijavite se Brzom prijavom ili na mail adresu [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro