Specijalist zaštite na radu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Već 40 godina Hrvatska Lutrija d.o.o. prepoznata je kao vodeći priređivač igara na sreću. U našem poslovanju važno nam je zadovoljstvo naših igrača, ali i naša prepoznatljivost na tržištu kao društveno odgovorne kompanije koja brine o svojim igračima, zaposlenicima i zajednici u kojoj djeluje.

Zbog nastojanja da na tržištu igara na sreću u Hrvatskoj zadržimo vodeću poziciju i ispunimo očekivanja svih naših dionika, kontinuirano ulažemo u stručno usavršavanje i zadovoljstvo naših zaposlenika.

Ukoliko i Vi želite postati dio našeg tima, javite se na naš oglas za radno mjesto

„SPECIJALIST ZAŠTITE NA RADU (m/ž)“
(Mjesto rada: Zagreb, 1 izvršitelj)

Opis poslova i odgovornosti:
• Stručna pomoć poslodavcu u provedbi i unapređivanju zaštite na radu i zaštite od požara
• Praćenje i provođenje zakonskih propisa i pravila
• Sudjelovanje u radu Odbora ZNR HL kao i u izradi procjene rizika i ažuriranje iste
• Unutarnji nadzor nad primjenom pravila zaštite na radu i zaštite od požara
• Osposobljavanje radnika, ovlaštenika i povjerenika za rad na siguran način
• Izrada programa osposobljavanja, pravila i uputa za rad na siguran način
• Analiziranje i obrađivanje prijava o ozljedama na radu radnika HL
• Organiziranje zakonom propisanih ispitivanja iz područja zaštite od požara
• Vođenje zakonom propisanih evidencija iz područja ZNR i ZOP
• Ostali poslovi zaštite na radu i zaštite od požara u skladu s potrebama poslodavca
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS ≥300 ECTS
• 3 godine radnog iskustva na sličnim/istim poslovima
• Stručni ispit (opći i posebni dio) za stručnjaka zaštite na radu pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva
• Stručni ispit za djelatnika zaduženog za obavljanje poslova zaštite od požara i unapređenje stanja zaštite od požara pri MUP-u
• Položen tečaj andragogije
• Potvrda o osposobljenosti za utvrđivanje alkoholiziranosti radnika na radu s alkometrom
• Vozačka dozvola B kategorije
• Napredno korištenje MS Office paketa i Interneta

Od kandidata očekujemo:
• Pouzdanost, ažurnost, predanost zadanim ciljevima,
• Samostalnost u radu,
• Razvijene komunikacijske vještine,
• Spremnost za timski rad,
• Analitičnost, izražena savjesnost i discipliniranost,
• Prezentacijske vještine,

Način zaposlenja: Rad na neodređeno
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Specifičnosti radnog mjesta: terenski rad

Pozivamo zainteresirane kandidate da do 10.06.2015. dostave svoj životopis i motivacijsko pismo, presliku osobne iskaznice, domovnice, diplome te potvrde o položenom ispitu zaštite na radu kao i položenom ispitu za protupožarnu zaštitu poštom na adresu:

Hrvatska Lutrija d.o.o.
Služba razvoja ljudskih potencijala
(za natječaj „Specijalist zaštite na radu (m/ž)“ )
Ulica grada Vukovara 72
10000 Zagreb

Napomene: Zaprimljenu dokumentaciju ne vraćamo. Nepotpune i nepravodobno podnesene ponude neće se razmatrati, pa se takva osoba neće smatrati kandidatom prijavljenim na natječaj, kao ni osoba koja ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja bit će pozvani na testiranje i razgovor, o čemu će biti pravovremeno obaviješteni.

Očekujemo Vašu prijavu kako biste i Vi doprinijeli
našoj prepoznatljivosti vodećeg priređivača igara na sreću!

Tijek selekcijskog postupka možete pratiti na linku:
www.lutrija.hr/cms/NoviPoslovi
Više o postupku zapošljavanja u HL na linku:
www.lutrija.hr/cms/PostupakZaposljavanja
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine