Specijalist za selekciju i zapošljavanje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Imaš iskustva u selekciji i intervjuiranju kandidata?
Postani dio Manpower tima!
Za ured u Zagrebu, tražimo kandidata za popunu pozicije

Osnovna uloga i odgovornosti:
- Analiza i shvaćanje opisa posla pojedinog radnog mjesta
- Koordinacija i vođenje selekcijskog procesa – predselekcija, definiranje metoda selekcijskog procesa, odabir odgovarajućih instrumenata selekcije
- Razumijevanje potrebe klijenata kroz opis posla i naputke dobivene od strane prodajnog konzultanata
- Podrška u svim aktivnostima ureda vezano na selekciju i regrutiranje kandidata
- Definiranje potreba selekcijskog procesa kroz tržište rada, selekcijski proces i regrutaciju
- Traženje odgovarajućih kandidata kroz pretragu baza, mreža te oglašavanje radnih pozicija
- Održavanje baze kandidata
- Identifikacija i privlačenje kandidata odgovarajućim metodama
- Intervjuiranje kandidata sukladno korporativnim pravilima kako bi se prepoznale vještine i znanja kandidata
- Pripremanje short – liste kandidata za određenu poziciju
- Stvaranje i održavanje dobrih odnosa s ključnim kandidatima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Minimalno 2 godina iskustva na istim poslovima
- Izvrsno poznavanje engleskog jezika (znanje drugog jezika je prednost)
- Poznavanje rada u MS Office paketu
- Komunikativnost, otvorenost, proaktivnost
- Sklonost timskom radu

Ako mislite da zadovoljavate uvjete iz oglasa prijavite se putem donjeg linka za prijavu do 18.09.2015

Samo odabrani kandidati biti će kontaktirani.
Spremite sigurno svoje podatke i životopis u Manpower bazu i budite dostupni u pretragama za poslove koje nudimo.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine