Specijalist za regulatorne poslove (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zapošijavamo

(mjesto rada Zagreb)

Vaš profil
Kao član tima Globalnih regulatornih poslova Zagreb bit ćete odgovorni za:

• održavanje poslovnih veza s regulatornim agencijama na svjetskom tržištu
• sudjelovanje u razvoju strategije registracije
• poznavanje i praćenje regulatornih okruženja
• izradu i predaju farmaceutsko-kemijske registracijske
dokumentacije regulatornim agencijama s ciljem izdavanja odobrenja za stavljanje lijeka na tržište
• sudjelovanje u održavanju registracijske dokumentacije za cjelokupni portfolio proizvoda kompanije
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS ili minimalno 300 ECTS - farmacija, kemija, kemijska tehnologija, biotehnologija
• poželjno je radno iskustvo na poslovima registracije
lijekova ili iskustvo u farmaceutskoj industriji
• odlično znanje engleskog jezika
• poznavanje MS Office alata

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja - postanite i Vi dio PLIVINOG tima!
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite do 13. prosinca putem linka.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro