Specijalist za prodaju digitalnih marketinških rješenja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.04.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
posao.hr za svog klijenta (strana kompanija) traži osobu na poziciji:

Radni zadaci:
• Provođenje prodajne strategije i odgovornost za realizaciju financijskog plana
• Istraživanje, identificiranje i kontaktiranje potencijalnih kupaca
• Komunikacija i prezentacija digitalnih marketinških rješenja
• Kreiranje, i održavanje, kvalitetnih i dugoročnih odnosa sa kupcima
• Pregovaranje i dogovaranje cijena te uvjeta prodaje u okviru svojih ovlasti
• Sustavno i redovito vođenje svih potrebnih podataka o kupcima te izvještavanje o prodajnim aktivnostima i rezultatima
• Izvještavanje o mogućim promjenama u prodajnim trendovima ovisno o povratnoj informaciji kupca te aktivnostima konkurencije
• Kontinuirani rad na razvoju vlastitih prodajnih i pregovaračkih vještina.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
• SSS ili više, poželjno ekonomsko ili tehničko usmjerenje
• Minimalno 2 godine radnog iskustva na komercijalnim poslovima
• Razvijene interpersonalne i komunikacijske vještine
• Razvijene organizacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
• Samostalnost i proaktivnost u radu
• Usmjerenost na ostvarenje zadanih ciljeva
• Znanje rada na računalu (MS Office)
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Otvorenost za stjecanjem novih znanja u industriji digitalnog marketinga
• Vozačka dozvola B kategorije
• Poželjno poznavanje rješenja i usluga iz industrije digitalnog marketinga
• Poželjno posjedovanje osobnog automobila

Ponuda:
• Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada
• Mogućnost dodatnog varijabilnog primanja (provizija) sukladno osobnim prodajnim rezultatima
• Mogućnost nagrađivanja (bonus) sukladno ostvarenim rezultatima kompanije
• Priliku za stjecanje novih znanja i vještina te rad u dinamičnom i stručnom timskom okruženju
• Mogućnost profesionalnog napredovanja

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto i zadovoljavate tražene uvjete, pošaljite nam Vaš životopis (poželjno sa slikom) putem Brze prijave najkasnije do 15.04.2016.

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će isključivo oni kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine