Specijalist za nabavu sa znanjem njemačkog jezika (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pružat ćete podršku u raznim aspektima nabavnog procesa što uključuje:

• održavanje podataka i procesne dokumentacije
• sudjelovanje u implementaciji standardnih nabavnih procedura
• podršku korisnicima u procesu kreiranja narudžbe
• podršku rješavanju problema kod plaćanja
• rješavanje problema koji mogu nastati u procesu nabave, uključujući eskalaciju
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
• najmanje 3 godine iskustva u poslovima nabave
• fluentno poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
• vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• dobro poznavanje MS Office alata
• tražimo kandidate zainteresirane za razvoj karijere u dinamičnom internacionalnom okruženju, te spremne na učenje i razvoj

Ostalo:
Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis na hrvatskom i engleskom jeziku dostavite nam do 27. listopada. putem linka
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine