Specijalist za asortiman (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pridružite se PET CENTAR timu!

Pet centar d.o.o. je tržišni lider u specijaliziranoj maloprodaji hrane i opreme za kućne ljubimce u Hrvatskoj i regiji, s kvalitetom ponude i usluge na razini najboljih specijaliziranih maloprodaja u Europi.
Uslijed stalnog rasta, svoj tim želimo upotpuniti motiviranom i profesionalnom osobom, na poziciji:

Opis posla:
Praćenje noviteta na domaćem i svjetskom tržištu hrane i opreme za kućne ljubimce te kontinuirano osvježavanje asortimana u cilju osiguranja najkvalitetnije ponude za naše kupce; redovita komunikacija s domaćim i inozemnim dobavljačima; dogovaranje akcijskih ponuda; odgovornost za kontinuitet opskrbe Pet centar prodavaonica svim artiklima kroz sustav narudžbi i kontrole
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• najmanje 5 godina iskustva na poslovima planiranja asortimana i nabave
• izražene organizacijske sposobnosti, samostalnost, odgovornost i motiviranost u radu
• sklonost timskom radu i izražen osjećaj za standarde kvalitete
• odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• aktivno vozačko iskustvo (B kategorija)
• prednost: poznavanje asortimana za kućne ljubimce i zakonske regulative vezane uz hranu za životinje

Nudimo Vam rad u dinamičnom i optimističnom timu, profesionalne izazove i mogućnost usavršavanja.
Vašu prijavu (uz naznaku za poziciju «Specijalist za asortiman») pošaljite na e-mail adresu:
[email protected]
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
pet godina