Specijalist uvoznih poslova operative (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Natječaj za slobodno radno mjesto poslovna jedinica Zagreb:

Odgovornosti:

- Rad sa strankama putem telefona i e-maila
- Priprema dokumentacije
- Briga o naplati uvoznih pristrojbi
- Kontakt s prijevoznicima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti i sposobnosti:
- VI / VII stupanj
- Aktivno znanje engleskog jezika
- Poznavanje rada na PC-u (MS Office, Internet)
- Min. 2 godine iskustva rada u pomorskom prijevozu
- Prednost imaju kandidati koji poznaju i avionski prijevoz
- Odlične komunikacijske vještine
- Sklonost timskom radu
- Orijentiranost radu sa strankama
- Dobro snalaženje u stresnim situacijama
- Sposobnost rješavanja konfliktnih situacija

Molimo prijavite se Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine