Specijalist podrške globalnim aplikacijama (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odjel: Globalna informatika

Bit ćete odgovorni za podršku internim korisnicima globalnih aplikacija prilagođenih farmaceutskom poslovnom okruženju, a Vaše odgovornosti uključivat će:
- podršku internim korisnicima iz poslovanja pri korištenju globalnih aplikacija u Tevi
- sustavno evidentiranje i rješavanje korisničkih zahtjeva, evidentiranje i aktivan doprinos u otklanjanju eventualnih grešaka i nedostataka u aplikacijama
- aktivan doprinos oko unaprjeđenja aplikacija sukladno poslovnom procesu te u testiranju aplikacija
- edukaciju korisnika o novim funkcionalnostima
- osim tehničke podrške, očekuje se upoznavanje i razumijevanje poslovnih procesa čime se postiže pravi partnerski odnos s poslovanjem
- ispomoć u odgovarajućim fazama projekata sukladno potrebama i planovima
- suradnju s drugim grupama unutar kompanije kao i sa vanjskim suradnicima
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
- minimalno 180 ECTS bodova – fakultet tehničkog usmjerenja (FER, FOI, PMF, TVZ ili drugi srodni fakultet)
- odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- spremnost na rad u internacionalnom okruženju
- sklonost timskom radu, prilagodljivost, visok stupanj osobne odgovornosti i inicijative
- razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine te izražena usmjerenost korisniku

Ukoliko želite raditi u internacionalnoj i poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite do 19. srpnja.