Specijalist kontrole kvalitete - operacije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U METRO Cash & Carry Hrvatska kao dio METRO Grupe, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 31 zemlji Europe, Azije i Afrike, s više od 610 veleprodajnih centara i preko 100.000 zaposlenih.

U Hrvatskoj je prisutan od 2001. godine sa dosad otvorenih 6 veleprodajnih centara, u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu i Osijeku, te više od 1.400 zaposlenih i značajnom ulogom na tržištu.

Želite li svoju karijeru razvijati u mladom i dinamičnom okruženju, pozivamo Vas da nam se pridružite u Varaždinu na radnom mjestu:

Trenutno tražimo

Vaši zadaci i odgovornosti su:
• Provođenje sustava kontrole kvalitete u svim Metro veleprodajnim centrima prema HACCP sustavu, zakonskoj regulativi i standardima METRO Grupe
• Vođenje i kontinuirano ažuriranje dokumentacije za sustav kontrole kvalitete
• Interno auditiranje sustava kontrole kvalitete s naglaskom na odjele svježe prehrane
• Osiguranje dobre proizvođačke i higijenske prakse u svim Metro centrima
• Podrška veleprodajnim centrima u svim segmentima vezanim uz kontrolu kvalitete
• Izrada, implementacija i vođenje potrebnih izvještaja za odjel QA, te distribucija istih prema Metro centrima i odjelima logistike i nabave
• Izrada, vođenje i distribucija izvještaja prema veleprodajnim centrima
• Pregled i izrada deklaracije prema zakonskoj regulativi
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo sljedeća znanja, iskustvo i vještine
• Fakultetsko obrazovanje iz područja prehrambene tehnologije
• Minimalno 3 godine radnog iskustva u uvođenju, provođenju i održavanju sustava kontrole kvalitete, HACCP sustava i preduvjetnih programa u FMCG sektoru
• Poznavanje zakonske regulative vezane za FMCG sektor i tržišnih standarda za svježe prehrambene proizvode
• Analitičke, komunikacijske i organizacijske vještine
• Orijentiranost na rezultate i sposobnost rješavanja problema
• Vrlo dobro poznavanje MS Office alata
• Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Spremnost na putovanja

Za METRO nam trebaju posebne osobe!

Netko s ambicijom, kreativnošću, proaktivnošću i iskrenom željom za izvrsnošću i napredovanjem.

Možete li Vi biti METRO?

Pošaljite svoje molbe do 11.10.2015. putem Brze prijave ili na: You & METRO

METRO Cash & Carry d.o.o.,
Jankomir 31
10 090 Zagreb

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biti će kontaktirani.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine