Specijalist/-ica za istraživanje tržišta i kvalitetu usluga

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kao jedna od najuspješnijih financijskih grupacija, UniCredit raste u istinski međunarodnom okruženju. Poslujemo u 50 zemalja i dajemo priliku za rast i razvoj osobama koji dijele naš entuzijazam prema neprestanoj gradnji na našim lokalnim korijenima i snažnom europskom identitetu.
U odjelu Istraživanja tržišta i prigovora kontinuirano se prati tržišna pozicija Banke, analizira se okruženje, prati se percepcija, stavovi, uvjerenja, ponašanja svih interesnih skupina, promatraju se i analiziraju tržišni segmenti te se predviđaju trendovi. Uz to, upravlja se, razvija i nadziru sustavi prigovora, prijedloga i pohvala u Banci.

Ključna područja rada nove osobe bila bi:
• Definiranje ciljeva i metodologije te realizacija istraživanja tržišne pozicije Banke, branda, reputacije, zadovoljstva klijenata, internih klijenata, konkurencije, poslovnih procesa, proizvoda, usluga i kanala, te svih ostalih istraživanja za potrebe Banke
• Analiza i statistička obrada podataka i informacija, baza i rezultata iz svih istraživačkih projekata Banke
• Provedba Competitive Intelligence i Customer & Business Intelligence analiza
• Predlaganje, praćenje i nadzor provođenja akcija i mjera za jačanje tržišne pozicije
• Razvoj i upravljanje interaktivnih izvještajnih alata koji podržavaju proces donošenja poslovnih odluka raznim razinama upravljanja u Banci
• Upravljačko izvještavanje, izvještavanje prema Grupi i internim klijentima u Banci
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
• Analitičnost, preciznost i posvećenost detaljima kao i kreativnost te sklonost novim tehnologijama
• Otvorenost i proaktivnost te spremnost na koordiniranje cross-funkcionalnim, neformalnim timom
• Snalaženje u interdisciplinarnom okruženju i želja za razvojem inovacija
• Konzistentnost i sistematičnost u pristupu novim projektima
• Razvijene komunikacijske vještine i vještine prezentiranja

Koje uvjete morate zadovoljavati:
• VII. stupanj stručne spreme (VSS) / diplomski studij, smjer: matematika, psihologija, sociologija, ekonomija ili drugo relevantno srodno područje
• Završen jednogodišnji pripravnički staž na poslovima zanimanja ili drugom srodnom području
• Poželjno aktivno znanje engleskog jezika
• Poželjno dobro poznavanje rada na PC-u (MS Office) – Word, XLS napredno korištenje (programiranje, macro-i, baze), PPT napredno korištenje
• Poželjno poznavanje i korištenje svih statističkih metoda uz izradu grafova, tablica, izvještaja i provedbu analiza
• Poželjno iskustvo u obradi baza istraživačkih projekata (data file) i primjeni statistike
• Poželjno iskustvo programiranja i rad s programima SPPS ili SAS (sintaxe - jednostavne i kompleksne) te Access (rad s bazama)
• Poželjno iskustvo u konstruiranju instrumenata istraživanja.

Detalji prijave:
• Mjesto rada: Zagreb
• Broj otvorenih radnih mjesta: 1
• Rok za prijavu: 7. 6. 2015.

Pozivamo Vas da svoje ponude, zajedno s iscrpnim životopisom, dostavite putem linka.

U slučaju nemogućnosti prijave preko portala posao.hr, molimo da svoje prijave pošaljete na e-mail [email protected] s naznakom “Specijalist/-ica za istraživanje tržišta i kvalitetu usluga ”.

Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave pristigle elektronskim putem.
Za dodatne informacije slobodno nam se obratite na telefon +385 (0) 1 630 5145.
Više o nama saznajte na našim webu stranicama: www.zaba.hr.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro