Senior voditelj asortimana (ž/m)

O poslu

Opis radnog mjesta:
BIPA je lanac drogerija unutar REWE grupe koja sa svojih 330.000 zaposlenika spada u sam vrh europskih trgovačkih kompanija. Budući da BIPA svoje uspješno poslovanje intenzivno širi na hrvatsko tržište u potrazi smo za novim članom tima. Trenutno želimo osnažiti postojeći tim Odjela nabave te imamo otvorenu izazovnu poziciju:

SENIOR VODITELJ ASORTIMANA (ž/m)
- Zagreb -
Vaši glavni zadaci bit će:

odgovornost za cjelokupan nabavni proces određenog dijela asortimana
odgovornost za vođenje, educiranje i motiviranje tima
upravljanje kategorijama po principima category management-a
odgovornost za postizanje dogovorenih financijskih rezultata
definiranje prodajnog asortimana i akcija
pregovaranje s dobavljačima
razvoj i unaprjeđenje postojećih poslovnih procesa
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:

minimalno 3-5 godina iskustva rada na sličnim ili istim pozicijama
obavezno iskustvo rada u nabavi kozmetičke robe
VŠS/VSS obrazovanje
izražene pregovaračke vještine
izražena proaktivnost i orijentiranost na ciljeve
izvrsne analitičke i organizacijske vještine
izvrsne rukovoditeljske vještine
aktivno znanje njemačkog i/ili engleskog jezika
vozačka dozvola B kategorije

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahtjeve, očekujemo Vašu prijavu! Prijava uključuje zamolbu, životopis na hrvatskom i engleskom ili njemačkom jeziku uz poželjnu fotografiju.

Prijaviti se možete do 06.09.2013. putem e-maila:

[email protected] ili donjom Brzom prijavom

s naznakom "Senior voditelj asortimana".
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine