Senior specijalist za marketing (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BIPA je dio REWE grupe, koja sa više od 330.000 svojih zaposlenika spada u sam vrh europskih trgovačkih kompanija. BIPA je mlada, brzorastuća drogerija koja svojim inovativnim pristupom svakodnevno uljepšava dan svojim kupcima.
Tražimo novog člana našeg tima za izrazito zanimljivo i izazovno radno mjesto! Ako Vaša ambicija uključuje raditi u uspješnoj kompaniji te utjecati na na razvoj drogerijskog tržišta – nestrpljivo očekujemo Vašu prijavu!
SENIOR SPECIJALIST ZA MARKETING (ž/m)
Zagreb

Vaši glavni zadaci biti će:
1. Odgovornost za razvoj letka u skladu s planom oglašavanja
2. Implementacija medija planova
3. Organizacija distribucije letaka te kontrola kvalitete distribucije i analiza učinkovitosti oglašavanja
4. Razvoj svih POS materijala za prodajna mjesta te odgovornost za tisak i distribuciju na prodajna mjesta
5. Osmišljavanje i organizacija evenata vezanih za otvorenja prodavaonica
6. Razvoj, produkcija i implementacija svih marketinških materijala za potrebe otvaranja novih prodavaonica i/ili drugih evenata
7. Dogovaranje promocija s dobavljačima
8. Kreiranje i izrada BIPA časopisa za kupce
9. Koordinacija PR aktivnosti
10. Suradnja s kreativnom, medijskom i PR agencijom
11. Aktivno sudjelovanje u planiranju marketinških aktivnosti odjela
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• višegodišnje iskustvo rada na istim ili sličnim pozicijama u FMCG segmentu
• izvrsne analitičke i organizacijske vještine
• izražena proaktivnost i orijentiranost na ciljeve
• želja za razvojem i stjecanjem novih znanja
• aktivno znanje engleskog jezika
• vozačka dozvola B kategorije

Zašto baš BIPA? Jer Vam nudimo:
• biti dio uspješnog međunarodnog tima
• ugodno i poticajno radno okruženje
• stručno usavršavanje te razvoj postojećih kompetencija i znanja
• mogućnost sudjelovanja u različitim marketinškim projektima i aktivnostima
• sigurno radno mjesto s redovitim primanjima
• aktivan utjecaj na oblikovanje radne okoline

Ukoliko smatrate da ispunjavate zahtjeve radnog mjesta, očekujemo Vašu prijavu!
Prijava uključuje zamolbu i životopis na hrvatskom i engleskom jeziku.

Prijaviti se možete do 18.05.2017. na sljedeće kontakt podatke:
[email protected]
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B