Šef kuhinje / Gastro manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Hotel Academia**** nalazi se u strogom centru grada, Tkalčićeva 88, otvara svoja vrata u srpnju 2016. godine, te raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

• Voditelj kuhinje centra ''Academia''
• Planira potrošnju namirnica i njihovo optimalno naručivanje na osnovi ponude hotela i hotelskih sadržaja
• Vodi brigu o rasporedu osoblja prilagođenom popunjenosti kapaciteta hotela i hotelskog restorana
• Odgovornost za pravovremeno završavanje jela i njegova kvaliteta i prezentacija
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• VI. stupanj SS, Majstorski ispit
• Razvijene komunikacijske i interpersonalne vještine
• Visoka razina profesionalnosti i odgovornosti
• Timski rad
• Pouzdanost i fleksibilnost
• Aktivno sudjelovanje
• Poznavanje procedura oko donošenja godišnjeg plana
• Poznavanje 1 stranog jezika

Što nudimo?
• Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok 3-6 mjeseci
• Ugodnu radnu atmosferu i stabilnu okolinu
• Redovita primanja
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina