SAP mlađi tehnički konzultant (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.11.2012.

O poslu

Opis radnog mjesta:
stvaranju poslovne vrijednosti za naše korisnike kroz iznimno poznavanja poslovnih procesa svojih korisnika i široku paletu vrhunskih stručnjaka za IT tehnologije.
KING ICT je tvrtka sa sjedištem u Zagrebu koja kroz svoje kompanije djeluje u regiji.

Radno mjesto:

Broj izvršitelja: jedan izvršitelj
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
OD KANDIDATA OČEKUJEMO:
• iskustvo u razvoju sa proceduralnim , objektno orijentiranim i SQL programskim jezicima
• poznavanje relacijskog modela i RDBMS-a
• poznavanje markup jezika (XML, HTML) i XSLT jezika za transformaciju
• timski rad i dobre komunikacijske vještine
• odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• proaktivni pristup poslu
• posvećenost u poslu, tehnološku radoznalost i spremnost na usavršavanje

Svoju ponudu sa životopisom, uz obaveznu naznaku „KING – SAP mlađi tehnički konzultant“, pošaljite do 1.11.2012. putem brze prijave.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno