Samostalni računovođa / Voditelj računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo osobu s iskustvom i vještinama potrebnim za vođenje računovodstva dioničkog društva u sektoru turizma, a koja osoba posjeduje iskustvo i znanje u vođenju i nadziranju cjelokupnog računovodstvenog procesa, izradi svih redovnih mjesečnih, kvartalnih i godišnjih financijskih i poreznih izvješća, organizaciji rada i upravljanju timom (3 ljudi), suradnji s revizorom pri izradi revidiranih financijskih izvještaja, izradi izvješća za poslovodstvo, te druga iskustva i vještine potrebne za općenito i samostalno vođenje odjela računovodstva.

Mjesto rada: Zagreb, Draškovićeva 12 uz povremena službena putovanja u Pakoštane.
Trajanje radnog odnosa: rad na određeno - minimalno 12 mjeseci, moguće do 18 mjeseci.

Specifikacija posla:
Samostalno vođenje knjigovodstvenih i računovodstvenih poslova:
- izrada statističkih, godišnjih, i PDV izvješća
- nadgledanje računovodstvenih obaveza i poreza
- obrada svih poslovnih događaja u financijskom računovodstvu
- sastavljanje mjesečnih, tromjesečnih i godišnjih izvješća
- knjiženja u glavnoj knjizi
- izrada bilanci, računa dobiti i gubitka i vođenje glavne knjige
- izrada periodičnih obračuna i završnog računa
- obračun poreza, plaća i honorara
- praćenje cjelokupnog procesa revizije
- i dr.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Iskustvo:
- iskustvo i vještine nužne za vođenje cjelokupnog procesa računovodstva (financijsko, materijalno, kadrovsko, OS, porezi ...)
- iskustvo i vještine u suradnji s revizorom na izradi godišnjih financijskih izvještaja
- iskustvo u upravljanju timom (3 ljudi)
- poželjno iskustvo rada u SW Diventa
- poželjno iskustvo u sektoru turizma
- poželjno znanje engleskog jezika
- poželjna vozačka dozvola i spremnost na povremena službena putovanja

Ostali uvjeti:
- razumijevanje financija
- šire znanje iz područja računovodstvenih poslova
- poznavanje i praćenje svih poreznih i ostalih propisa vezanih uz poslovanje
- dobro poznavanje međunarodnih računovodstvenih standarda
- samostalnost pri izradi financijskih izvješća
- iskustvo u rukovođenju djelatnicima
- sklonost timskom radu
- ustrajnost, dinamičnost i komunikativnost
- pouzdanost, predanost i točnost u poslu
- analitičan i organiziran pristup poslu

Vaše ponude sa životopisima molimo pošaljite najkasnije do 04.11.2014. brzom prijavom.

Proficio d.d.,
Draškovićeva 12,
10000 Zagreb.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
pet godina