Samostalni računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odgovornosti:
• praćenje i primjena zakonske regulative (računovodstvo, porezni propisi, transferne cijene, financije, devizno poslovanje, trgovina)
• poslovi financijskog knjigovodstva (pregled i provjera knjigovodstvenih dokumenata, knjiženje, unos podataka, usklade stanja s kupcima/dobavljačima relevantnim institucijama)
• unos ulaznih i izlaznih računa, putnih naloga i blagajne
• obračun i podnošenje PDV prijava i drugih davanja
• kontrola prihoda, rashoda i poreznih računa za automatski proknjižene transakcije
• kontrola i podnošenje poreznih prijava
• sastavljanje završnog računa i odgovornost za njegovu ispravnost i usklađenost za zakonskim regulativama i normativima
• obavljanje poslova platnog prometa
• izvještavanje za potrebe statistike
• suradnja sa revizorskom kućom prilikom godišnje revizije
• funkcionalno izvještavanje prema financijskom direktoru
• odgovornost za pravovremeno sastavljanje mjesečnih izvještaja za sva povezana lica
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja
• poznavanje engleskog jezika
• najmanje 3 godine iskustva u samostalnom vođenju računovodstva u proizvodnoj ili trgovačkoj djelatnosti
• iskustvo u radu sa internacionalnim kompanijama je prednost
• posjedovanje certifikata ovlaštenog računovođe je prednost
• poznavanje poreznih propisa i računovodstvenih standarda
• napredno znanje rada na računalu, osobito u Excel-u
• samostalnost i posvećenost u radu
• odgovornost, preciznost i sistematičnost
• spremnost na timski rad
• poznavanje rada u LUCEED-u je prednost

Molimo da se prijavite Brzom prijavom.
U razmatranje ćemo uzeti samo kandidate koji zadovoljavaju uvjete natječaja. Kandidati koji uđu u uži krug bit će pozvani na razgovor.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine