Samostalni knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.03.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Crowe Horwath jedna je od vodećih hrvatskih konzultantskih tvrtki koja nudi usluge računovodstva i obračuna plaća, poreznog savjetovanja, revizije te poslovnog savjetovanja.

Crowe Horwath je član međunarodne računovodstvene mreže Crowe Horwath International, koja se ubraja u top 10 svjetskih konzultantskih kuća s oko 33.000 zaposlenika te 750 ureda u više od 128 zemalja diljem svijeta.

Radi povećanja obujma poslovanja tražimo novog člana tima:

Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- minimalno 5 godina radnog iskustva
- izvrsno poznavanje računovodstvenih propisa i poreza, MRS i MSFI
- aktivno korištenje MS Office aplikacija
- odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Prednosti:
- rad u međunarodnom okruženju
- titula ovlaštenog računovođe
- poznavanje rada u sustavu SAP

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto te zadovoljavate uvjete, svoj životopis i molbu pošaljite e-mailom na adresu [email protected] ili Brzom prijavom do 17.03.2016.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina