Rukovoditelj turizma (m/ž)

Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
05.11.2012.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Rona Trade je tvrtka specijalizirana za usluge iznajmljivanja, održavanja i uređenja nekretnina u turizmu. U Hrvatskoj posluje od 1991 god. Šireći i unapređujući svoje poslovanje, ima potrebu za povećanjem Rona tima.

Ukoliko ste željni razvoja i spremni na stimulativno radno okruženje, nudimo Vam mogućnost priključenja našem uspješnom profesionalnom timu.

ŽELITE LI:
radno mjesto gdje možete izraziti svoju kreativnost?
posao gdje možete iskazati svoje prodajne kompetencije i baviti se potrebama gostiju?
slobodu u pronalaženju novih ciljnih skupina i kreiranju ponude?

ONDA STE PRAVA OSOBA ZA RONA TIM!

Nudimo Vam:
- rad u uspješnom timu i modernom sustavu
- izazovne radne zadatke
- ugodnu radnu sredinu
- mogućnost napredovanja i daljnjeg obrazovanja
- adekvatno nagrađivanje
- kreativnost u radu.

Vaše odgovornosti:
- kreativnost u pronalaženju novih ciljnih skupina
- organizacija poslova turističke agencije te određivanje prioriteta rada
- izrada godišnjih planova / budžeta te praćenje realizacije istih
- zalaganje za realizaciju ciljeva i motiviranost za daljnje učenje i razvoj
- razumijevanje i poštivanje svih zakona i pozitivnih propisa RH turističke djelatnosti
- spremnost na suradnju i timski rad.
Posebne pogodnosti:
NUDIMO VAM
- kreativnost u radu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
- VSS/VŠS turističkog, ekonomskog ili društvenog usmjerenja
- 3-5 godina radnog iskustva na sličnim poslovima
- znanje dva strana jezika u govoru i pismu
- odlično korištenje MS Office paketa
- vozačka dozvola B kategorije.

Pridružite se našem mladom i uspješnom timu!

Kratak životopis i ponudu molimo poslati isključivo putem Brze prijave.

Vašu ponudu i životopis očekujemo do 1. studenog 2012.

Više informacija o našoj tvrtki možete naći na www.rona.hr
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine