Rukovoditelj prerade izolacije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.08.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vrlo dinamična, dobro organizirana i izvozno orijentirana tvrtka "Končar-Energetski transformatori" d.o.o. (KPT) zajedničko je društvo "Siemens AG" i "Končar-Elektroindustrija" d.d. KPT je jedan od vodećih proizvođača energetskih transformatora u Siemens grupi transformatora s izvozom preko 95% proizvoda u više od 80-ak zemalja svijeta.

Za potrebe radionice Prerade izolacije raspisujemo natječaj za sljedeće radno mjesto:

RUKOVODITELJ PRERADE IZOLACIJE - 1 izvršitelj
Mjesto rada: Zagreb

POSLOVI KOJE ĆE KANDIDAT OBAVLJATI:
• rukovođenje, usmjeravanje i organiziranje aktivnosti radionice Prerade izolacije
• planiranje i usklađivanje dnevnih aktivnosti na nivou radionice i između smjena
• koordinacija aktivnosti radionice s radionicama i odjelima u sučelju
• analiziranje proizvodne aktivnosti u radionici i pronalaženje rješenja za povećanje efikasnosti
• planiranje, organiziranje i analiziranje preventivnih, propisanih i neplaniranih poslova održavanja te analiziranje podatka o kvarovima s ciljem poboljšanja rada i pouzdanosti opreme
• unapređenje zaštite na radu u radionici, izrada pisanih uputa za siguran rad na pojedinim radnim mjestima u skladu s propisima zaštite na radu te praćenje njihove primjene
Posebne pogodnosti:
Rad na neodređeno uz probni rad.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
TRAŽENE KVALIFIKACIJE:

• VŠS, ing./bacc. ing. šumarstva, smjer drvna tehnologija ili drvnotehnološki procesi
• VSS, dipl.ing. /mag.ing. šumarstva, smjer drvna tehnologija ili drvnotehnološki procesi
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Dobro poznavanje rada na računalu (MS Office)

Prednost se daje osobama s:
o Iskustvom u rukovođenju

ŠTO NUDIMO:

• redovita i stimulativna primanja
• kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
• rad u dinamičnom okruženju i u dobrim uvjetima

Molimo zainteresirane kandidate da se jave putem Brze prijave
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro