Ruby Team Lead (m/f)

Mjesto rada:
Berlin, Germany
Rok prijave:
02.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Your tasks
• Take on a leading role in our development team
• Your focus will be on the backend development
• Be an advisor regarding Ruby and data modeling
• Planning and realization of product features
• Significant participation in core product design
• Improve the system regarding performance and stability
• Ongoing refactoring of existing code.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Germany

Znanja i kvalifikacije:
Your qualifications
• Several years of documented success in development projects
• Strong knowledge of Ruby
• Preferably a strong Ruby on Rails background
• Experience with SQL and noSQL databases
• Open and supportive to test driven development (TDD)
• Good skills in RSpec and similar frameworks
• Good Capistrano skills are a plus
• Experience with Big Data, Data Warehouse Technology and Data Mining are a plus
• Business fluent in English
• Willingness to technically direct a team.

Svi kandidati mogu dostaviti životopis putem e-maila na [email protected]

Kada obradimo pristigle životopise, odradit ćemo intervjue i detaljno pojasniti obračun plaće za Njemačku, ugovore o radu, ishodovanje radnih dozvola (blue chip card), smještaj i organizaciju smještaja te potrošačku košaricu. Na prvom razgovoru, izabranim kandidatima za daljnji selekcijski postupak obznanit ćemo ime klijenta kako bi se što bolje mogli pripremiti za skype intervju.

S naše strane svim kandidatima dajemo maksimalnu podršku do potpisa ugovora s klijentom.

Temporär d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu MRSS za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju klasa UP/I-102-02/13-04/05, ur.br. 524-03-02-01/3-13-6.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno