Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 19.10.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Tom Tailor traži
Retail Managera (m/ž) za Hrvatsku

Moda za optimistični i pozitivan život je naše poslanstvo. Na taj način se obraćamo svima vama. Da bi nam i u budućnosti kao do sada bili naklonjeni, zbog dobrih ideja i artikala, treba nam samo jedno: VI.

Kao Retail manager za Tom Tailor Hrvatska imate mogućnost biti zaduženi za poslovanje našeg brenda po najvišim standardima, kroz odlične rezultate prodaje I profita, omogućujući kupcima shopping svjetske klase u vizuelno atraktivnim prodavaonicama.

OPIS RADNOG MJESTA:

  • odgovoran za odabir i regrutaciju kadra, kako shop managera tako i prodavača;
  • razvijanje visoko motiviranog i odlično istreniranog tima zaposlenih, komentiranje rezultata poslovanja i organiziranje treninga za zaposlene;
  • osigurava da timovi pružaju izuzetan nivo usluge klijentima;
  • osigurava odličnu prodaju i KPI rezultate donoseći ispravne komercijalne odluke uz podršku Shop managera i prodavača;
  • kontrolira rasporede zaposlenih u cilju osiguravanja najoptimalnijeg broja zaposlenih u najfrekventnijim periodima prodaje;
  • osigurava primjenu osnovnih retail alata: Standarda prodaje, Programa mentorstva, Check liste i ostalih alata koji olakšavaju trgovinama postizanje što boljih rezultata prodaje i kupcima garantiraju najbolje iskustvo kupovine na području Hrvatske;
  • planira i organizira nagradne igre i natjecanja sa ciljem povećanja motivacije prodajnih timova;
  • obilazi i kontrolira trgovine kako bi potakao njihov stalni napredak i razvoj;
  • prati Visual merchandising upute, kako bi osigurao što bolju organizaciju timova;
  • redovno posjećuje trgovine, barem na dvotjenom nivou;
  • organizira mjesečne sastanke sa Shop managerima na kojima komunicira mjesečne rezultate, postavlja ciljeve za nadolazeći period i organizira treninge prodaje;
  • organizira sastanke sa timovima, analizira rezultate svakog pojedinca, daje savjete i uputstva za njihovo poboljšanje;
  • sudjeluje na mjesečnim TT SEE sastancima;
  • konstantno radi na unaprjeđenju procesa u poslovanju maloprodaja;
  • osigurava povratne informacije o naručenoj robi;
  • promovira brend na lokalnom nivou kroz povezivanje sa lokalnim marketinškim agencijama i časopisima;
  • podrška je u organiziranju posebnih marketinških aktivnosti;
  • rješava pravna pitanja i pitanja zaštite na radu;
  • odgovara na pritužbe kupaca i rješava reklamacije.

OD KANDIDATA OČEKUJEMO:

  • iskustvo u maloprodaji tekstila, osjećaj za poslovanje maloprodaje i sposobnost da razumije i analizira osnovne brojčane pokazatelje prodaje;
  • lider koji inspirira i motivira svoj tim i koji zna kako da iz njega izvuče najbolje;
  • komunikativna osoba koja je vrlo jasna i precizna u svojim izjavama i čija riječ ima težinu;
  • rezultatski orjentirana osoba koja ima visoku osobnu želju za postizanjem ciljeva i zadataka;
  • dosadašnje ostvarivanje odličnih rezultata;
  • fleksibilnost uslijed iznenadnih promjena, iznenadnih zahtjeva i promjene prioriteta;
  • spremnost za rad u dinamičnom okruženju i pod pritiskom
  • razumijevanje zakonskih regulativa u radu trgovine i zaštite na radu.
  • aktivno znanje engleskog jezika, a znanje njmačkog jezika je posebna prednost
  • vozačka dozvola B kategorije i mogućnost odlaska na kraća putovanja.

Početak rada je prema dogovoru. Radno mjesto je u Zagrebu.

Molimo prijavite se putem linka do 19.10.2016.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare