Regionalni voditelj prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Dalmacija
Rok prijave:
19.12.2014.
Plaća:
od 796 € do 929 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
za klijenta traži kandidata za radnu poziciju:

Regionalni voditelj u prodaji (m/ž) – 1 izvršitelj

Mjesto Rada: Dalmacija

Opis posla:
• vođenje trgovina na dodijeljenom području – briga oko uređenja interijera u skladu s propisima kompanije, provođenje inventura, upravljanje zalihama, nadzor operativnog poslovanja
• provođenje inventura, upravljanje zalihama, nadzor operativnog poslovanja
• upravljanje zaposlenicima - optimizacija resursa, edukacija i motivacija zaposlenika, školovanja i razvoj prodajnih vještina prodajnog osoblja u trgovinama
• praćenje učinkovitosti zaposlenih
• planiranje i realizacija planova prodaje i ciljeva pojedinog programa
• osigurati pozitivno poslovanje svakog pojedinog programa
• odgovornost za povećanje tržišnog udjela u HR
• redovito planiranje, izvršavanje i izvještavanje o odrađenim prodajnim aktivnostima
Posebne pogodnosti:
Klijent nudi:
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme
• plaća neto 6.000,00kn plus bonusi 3.000,00kn bruto ukoliko kandidat ostvari mjesečni plan
• službeni automobil Škoda Rapid za službene i privatne svrhe, prijenosno računalo, mobitel
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• minimalno VŠS (prednost ekonomskog ili tehničkog smjera)
• minimalno 3 godine relevantnog radnog iskustva u prodaji, prednost rad u tekstilu
• korištenje MS Office alata
• aktivno korištenje engleskog jezika
• vozačka dozvola B kategorije, spremnost na terenski rad
• razvijene prodajne, prezentacijske i komunikacijske vještine
• proaktivnost, samoinicijativnost i usmjerenost na postizanje zadanih ciljeva
• visoka odgovornost i pouzdanost u radu
• pozitivna osobnost, odlične organizacijske vještine i poduzetnički duh

Detaljne informacije o uvjetima rada, iznosu plaće na razgovoru s klijentom.

Molimo cijenjene kandidate da putem Brze prijave odgovore na navedena pitanja, te da nam pošalju najnoviji i kompletan životopis s kronološki navedenim mjestima rada te kratkim opisom pri svakoj poziciji. Prijava ide isključivi putem portala posao.hr.

Molimo kandidate koji zadovoljavaju sve uvjete u natječaju da se prijave isključivo putem Brze prijave. Sve ostale prijave nećemo uvažiti.

Kandidate izabrane za osobni razgovor kontaktirati ćemo telefonski unutar mjesec dana.

Zahvaljujemo na Vašoj prijavi.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem klasa UP/I-102-02/14-03/09, urbroj 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine