Referent računovodstva i financija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PWU je jedna od vodećih tvrtki na području veleprodaje repromaterijala i opreme za grafičku industriju na području Hrvatske i zemljama u okruženju

Partneri smo renomiranih zapadno-europskih proizvođača a politika kuće je gajiti partnerski i prijateljski odnos sa kupcima i suradnicima.

Zbog značajnog rasta prodajnih aktivnosti i potencijala tražimo suradnike koji su željni pridružiti nam se u timu za radno mjesto:

Na ovom radnom mjestu Vaša zaduženja će biti:

- izrada financijskih, statističkih, poreznih i svih zakonom propisanih izvještaja, vođenje glavne knjige, kunske i devizne, blagajne, osnovna sredstva, saldo-konti kupaca i dobavljača, PDV, fakturiranje, URA i IRA, obračun plaća, devizno poslovanje, inventure, komunikacija sa financijskim institucijama
- odgovornost za vjerodostojno, istinito i ispravno evidentiranje svih poslovnih događaja glavne knjige u skladu s računovodstvenim i poreznim zakonima
- izrada završnog računa, godišnjeg obračuna poreza i doprinosa
- redovito praćenje izmjena zakona i propisa u području financijskog poslovanja i rad u skladu sa zakonima i financijskim pravilima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Od kandidata očekujemo izraženu sposobnost timskog rada, izražene analitičke vještine i preciznost u radu kao i predanost te proaktivnost na radnom mjestu.

- SSS, VŠS, VSS smjer računovodstvo i financije
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski/slovenski u govoru i pismu
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina